GÜDE Masina de slefuit cu banda si disc plus stativ GBTS1100 Gude 38352, 1100 W, 1500 rpm
GÜDE
1.897,66 Lei
TVA inclus
Include taxa verde - 40,00 Lei
Stoc Limitat
Durata de livrare: 24-48 de ore
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: GUDE38352 Ai nevoie de ajutor? 0786 577 071 / 0751 577 069
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
      Descriere:
  • Mașina de șlefuit GBTS1100 Gude38352 este un echipament versatil, ideal pentru ateliere de tâmplărie, metalurgie sau bricolaj. Cu o putere de 1100 W și o viteză de 1500 rpm, această unealtă combină eficiența unei benzi de șlefuire cu precizia unui disc abraziv, oferind rezultate profesionale în diverse aplicații.
  • Utilizări practice:
  • Beneficii:
  • Eficiență: Motorul puternic și viteza constantă asigură o șlefuire rapidă și uniformă.
  • Curățenie: Conectarea la aspirator menține zona de lucru curată, reducând acumularea de praf.
      Caracteristici:
  • Constructie stabila si robusta
  • Posibilitate de conectare la aspirator datorita duzei de Ø50 mm
  • Masa de lucru pivotanta
     Date tehnice:
  • Alimentare: 230 V / 50 Hz
  • Putere motor (P1): 1100 W
  • Clasa de protectie: I
  • Viteza motor: 1500 rpm
  • Dimensiuni masa de lucru (Lungime x Latime): 375 x 150 mm
  • Inclinare masa de lucru: 0° - 45°
  • Inclinare banda: 0° - 90°
  • Dimensiuni banda (Lungime x Latime): 1220 x 150 mm
  • Viteza banda: 5.8 m/s
  • Diametru disc: Ø230 mm
  • Viteza disc: 1500 rpm
  • Granulatie disc: K80
  • Lungime cablu alimentare: 200 cm
  • Nivelul presiunii acustice Lpa: 75.6 dB(A)
  • Nivelul zgomotului emis Lwa: 78.4 dB(A)
  • Dimensiuni (Lungime x Latime x Inaltime): 665 x 450 x 455 mm