TROY Pistol pentru spuma profesional Troy 18002

15 Review-uri
-52%
136,07 Lei 65,31 Lei
TVA inclus
In stoc

Durata de livrare: 24-48 de ore

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: T18002 Ai nevoie de ajutor? 0786 577 071 / 0751 577 069
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (15)
     Descriere:
  • Investitia intr-un pistol de spuma poliuretanica, cunoscuta si sub denumirea de pistol cu spuma pulverizatoare, poate oferi intreprinderilor o metoda eficienta si usor de utilizat pentru pulverizarea spumei pentru aplicatii de acoperis, izolare si alte sarcini. Izolatia din spuma poliuretanica ofera avantaje izolatoare pentru proprietati prin crearea unei bariere de aer superioare.
  • Aceste pistoale sunt utilizate in foarte multe domenii. Cu toate acestea, misiunea pistolului cu spuma este sa distribuie izolatia cu spuma pulverizata usor pe toata suprafata de lucru. Materialele se amesteca in pistolul cu spuma de pulverizare chiar inainte de procesul de aplicare. Prin tragerea unui declansator, utilizatorul pistolului aplica cu usurinta materialul intr-o miscare de maturare la suprafata. 
  • Corpul din alama, in interior este acoperit cu teflon, varf din otel inoxidabil, maner din plastic dublu
  • Supapa din capatul pistolului controleaza fluxul si volumul spumei si previne intarirea spumei in duza
  • Foarte potrivit pentru spuma poliuretanica
  • Deoarece regleaza fluxul de material, pistolul este potrivit la umplerea corecta a spatiilor intre perete si usi sau ferestre
  • Permite folosirea aceluiasi tub PU pentru o perioada de 3 saptamani fara sa se intareasca
Nota informativa!
  • Va recomandam sa verificati integritatea fizica a coletelor care au pana in 30 Kg in momentul in care le primiti, daca constatati vreo deteriorare asupra coletului solicitati curierului un proces-verbal de dauna ( GLS Curier sau Fan Courier ).
    Coletele trimise prin Fan Courier care au o greutate mai mare de 30 Kg beneficiaza de serviciul de deschidere la livrare. Daca nu se verifica continutul si nu faceti procesul verbal de dauna orice reclamatie ulterioara referitoare la integritatea fizica a continutului din colet va fi considerata nula.
  • Video-urile au scop informativ, accesoriile care apar in prezentare nu fac intotdeauna parte din setul de livrare. A se verifica cu atentie descrierea produsului care poate include si detalii despre setul de livrare. Daca aceste informatii lipsesc ne puteti contacta telefonic sau pe email pentru clarificare.
  • Imaginile prezentate au scop informativ. Culoarea si textura produselor din magazin pot varia datorita procedeelor foto sau variatiilor de fabricatie ale producatorului.
  • Produsele care au buton de "Precomanda", sunt in stoc furnizor si vor putea fi achizitionate doar cu plata integrala in avans, sunt considerate "Comanda speciala" si nu pot fi returnate.
  • Recomandari suplimentare din conditiile generale de acordare a garantiei pentru intretinerea si exploatarea corespunzatoare a sculelor le gasiti aici Reparatii și service

Putere:: 0 W

Tip Produs:: Pistol de lipit

Tip Lipire: Cu spuma poliuretanica

Tip Lucrare:: Semiprofesional

Functii:: Maner ergonomic

Culoare:: Argintiu

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Achizitie verificata

Sturza Nicolai,

Este conform descrierii!

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

gabor zsigmond,

foarte mulțumit

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

IULIAN EFTIMIE,

La prima imagine arată super în comparație cu ce am mai văzut in magazine. Nu am apucat încă să îl folosesc dar la acest preț este ok.

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Vasile Hojda,

Pare de calitate. Încă nu am probat

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Razvan Tudor,

Este Ok. Raport pret/calitate bun

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Bohai Alin,

Mulțumesc,pt produs este de fff buna calitate și ceea ce mi-am dorit

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Adrian,

Pistolul merge brici, iar pretul este foarte bun ca nici nu se merita sa investesti in solutiile pentru curatat. Important sa pastrezi montat tubul de spuma cu ceva presiune in el. Am cumparat si mai scumpe si am investit dublu doar in spray-urile de curatat si tot sau stricat

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Calin Suciu,

Foarte bun pana in prezent.

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Alin Curescu,

Super comunicare, produs excelent

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Marius Botez,

excelent

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Badea Marian,

Foarte bun. Calitate premium

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

George Ardeleanu,

Foarte multumit de acest produs

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Marcel Ungureanu,

Este foarte bun si profesional...recomand tuturror

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

Vasile Dutu,

Ok

Raspunde

A fost util acest review?

Achizitie verificata

George Panait,

Foarte mulțumit de produs .Mulțumesc
!

Raspunde

A fost util acest review?

Suport clienti Programul de lucru este de Luni - Vineri intre orele 9 - 17 !

0786 577 071 0751 577 069 suport@casaidea.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!